Licznik Odwiedziń

000309260
Dzisiaj
W tym miesiącu
Łącznie
28
4562
309260

Twój adres IP 54.158.21.176
Dziś jest: 2017-09-24 01:15:58

Rada Sołecka Wymysłowic z sołtysem Sławomirem Wójcikiem (pierwszy z lewej)   fot. Magdalena Lachowicz

mlodych2

aciej Tomaszewski uzyskał 33 głosy, Ewa Hełminiak (46), Marek Walkiewicz (30) i Michał Kapeliński (39). Ponadto kandydatem był Łukasz Walkowiak (28). Na przewodniczącą Rady Sołeckiej wybrano Ewę Hełminiak.

Inforamcje

 • Memoriał prof. Józefa Bączkowskiego [zdjęcia]

  Memoriał prof. Józefa Bączkowskiego [zdjęcia] W hali I LO w Inowrocławiu odbył się mecz przyjaciół i sympatyków Kasprowicza, który zainaugurował 28. memoriał prof. Józefa Bączkowskiego.

 • Cyrk Korona w Inowrocławiu [zdjęcia]

  Cyrk Korona w Inowrocławiu [zdjęcia] Cyrk Korona rozłożył się przy ul.Wierzbińskiego koło hali widowiskowej-sportowej OSiR w Inowrocławiu. Spektakl rozpoczął się o godz. 17.30.

 • Kobiety z gminy na kongresie w Poznaniu [zdjęcia]

  Kobiety z gminy na kongresie w Poznaniu [zdjęcia] Występ Chóru Czarownic w halkach oraz koncert, w którym wystąpiła Gaba Kulka i Jan Młynarski zrobiły największe wrażenie na kobietach z gminy Inowrocław, które po raz trzeci wzięły udział w Kongresie Kobiet.

 • Inowrocław w…. Magazynie Śledczym?

  Inowrocław w…. Magazynie Śledczym? Wygląda na to, że niebawem o Inowrocławiu znów będzie głośno w ogólnopolskich mediach, gdyż redaktorzy programu TVP 1 Magazyn Śledczy Anity Gargas gościli w Inowrocławiu w minionym tygodniu przez dwa dni zbierając materiały, rozmawiając m. in. z radnymi i mieszkańcami[…]

 • Walka na rakiety zakończona

  Walka na rakiety zakończona Paweł Cichorz mistrzem XV Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego Gniewkowo CUP. Przez całe niemal lato na trzech kortach w gminie Gniewkowotoczyli boje tenisiści.